Duyurular

Ud Metodu-1 Kitabı eğitim videolarını izlemek için kitabınızın arkasında bulunan ”Barkod numarasını” şifre yazan yere yazmanız gerekmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederim. SİTEMİZE ÜYE OLMAYI UNUTMAYINIZ.

 

”Ud İle Şarkı İcraları” çalışmalarına devam edeceğim. Her bir çalışmada bir makama yer verip o makamda bir çok sayıda eseri yine videolar şeklinde sizlerle paylaşacağım. Bu projeleri sizlere dijital olarak sunup, vereceğim linklerden indirebileceksiniz. Şu çalışmalar hazır ve satışları devam etmektedir.

”Ud İle Şarkı İcraları-Uşşak-1”

”Ud İle Şarkı İcraları-Rast-1”

”Ud İle Şarkı İcraları-Muhayyer-Kürdi-1”

Ud İle Şarkı İcraları

Yorumlar

 • yanıtla
  İhsan Mitad ENEREN
  11/03/2019
  Değerli Hocam, Ud ile Şarkı İcraları, Uşşak-Rast-Muhayyer,Kürdi Eserlerinizi/Kitaplarınızı aldım ziyadesiyle çok yararlandım,Hem kitap şeklinde,hem de DVD'de görerek kendimizi daha iyi eyittik, faydalandım,emeklerinize sonsuz teşekkür ederiz,Yeni UD METODU-1 Kitabınızı siparişini verdim, henüz elime geçmedi, inşallah UD MEDODU-2 en kısa zamanda ulaşırız..
 • yanıtla
  Abdulkadir Kestanlıoğlu
  03/04/2019
  Kıymetli Ensar hocam,öncelikle bu çalışmalarınızdan dolayı sizi kutluyorum,teşekkür ediyorum,kitabınızda aldım çok faydalanıyorum.başarılarınız bir ömür devam etsin dilerim.saygılarımla
 • yanıtla
  Recoli
  05/01/2020
  Uzun süredir YouTube üzerinden takip ediyordum... Özenli çalışmalarınızı takdir ediyor ve başarılar diliyorum...
 • yanıtla
  Osman KURDOĞLU
  01/02/2020
  Değerli hocam, öncelikle sizi tebrik ediyorum, ülkemizde sanal eğitime örnek olabilecek üstün bir çalışma. Ben kulaktan dolma ud çalıyordum, solfej öğrenmeyi çok istiyordum. Kitabınızı aldım, kitabı okuyup numaralarına uygun videoları seyrederek sesten ve el hareketlerinden yararlanarak çabuk öğreniyorum. Bir sanal eğitim bu kadar güzel olabilir, sırası geldikçe derslerde ilerledikçe tüm eserlerinizi alacağım, bize daha güzel eserler verebilmeniz için sağlıklı mutlu bir ömür diliyorum, teşekkür ediyorum.
 • yanıtla
  AhmetKaraoglu
  19/05/2020
  Saygıdeğer hocam, Ud Metodu 1'i aldım ve çalışıyorum. emeğinize sağlık... 2. metod ne zaman piyasaya çıkacak ve içeriği ne olacak? Bayramımız ve kadir gecemiz kutlu ve hayırlara vesile olsun inş'Allah...
 • yanıtla
  Sağlam Yesevi
  06/08/2020
  Udmetod-1 aldım. Çok faydalandım. Birkaç defa baştan başa çalıştım. Teşekkürler.
 • yanıtla
  saglam
  12/01/2021
  ud metodu-2 kitabını aldım. çalışmaya başladım. Teşekkürler.
 • yanıtla
  Kemal Altay
  31/07/2021
  Değerli hocam,her iki ud metodu kitabınızı da aldım,ancak girişlerde sıkıntı yaşıyorum,daha pratik bir giriş yöntemi var mı,gerçekte yaşım itibarı ile(66) bilgisayara biraz mesafemizim,ama video şeklinde olsaydı masa üstüne indirip daha rahat çalışabilirdim,sanki,yeni ders kitap ve videolardan haberdar olmak istiyorum,başarılarınızın devamı dileği ile,sevgiler,selamlar,
 • yanıtla
  ÜMİT
  07/02/2022
  Ben de UD METODU-1 kitabınıza sahip olmak ve videolarınızı izlemek istiyorum.Fakat ne ÜYE GİRİŞİ yapabildim ne de sipariş verebildim.Yardımlarınızı rica ediyorum Ben de ud çalabilmeyi çok istiyorum.
 • yanıtla
  HALİL İBRAHİM
  17/02/2022
  Ensar hocam, emeğinize sağlık.

Yorumlar kapalı.